Приветствую Вас, Гость
Главная » 2013 » Январь » 16 » Завершилася ІІІ Всеукраїнська Інтернет-олімпіада Малої академії наук: перемогу здобули сімферопольські «Естественнонаучники»
20:35
Завершилася ІІІ Всеукраїнська Інтернет-олімпіада Малої академії наук: перемогу здобули сімферопольські «Естественнонаучники»
Перемогою команди учнів гімназії № 1 імені Костянтина Ушинського міста Сімферополь Автономної Республіки Крим «Естественнонаучники» завершилася ІІІ Всеукраїнська Інтернет-олімпіада Малої академії наук України «Відкрита природнича демонстрація». Також у фінальному етапі олімпіади за звання знавців природничих наук боролися слухачі Малої академії наук учнівської молоді міста Севастополь Автономної Республіки Крим з команди «СевМАН» і команда учнів київської загальноосвітньої школи № 225 «Зірка-1», які здобули відповідно друге та третє місця.
Олімпіаду вже третій рік поспіль організовують Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України і Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація учителів фізики "Шлях освіти – ХХІ”». На першому етапі участь у змаганнях взяли 311 команд з усієї країни, проте лиш три дійшли до фіналу.
Олімпіада проводилась у два тури – дистанційний та очний. Дистанційний етап відбувався на базі сайту олімпіади www.vpd.inhost.com.ua та ресурсів серверу підтримки навчальної взаємодії www.inhost.com.ua. Учасники заходу мали змогу ознайомитися з розв’язками завдань, рейтингом команд кожного етапу з детальним звітом про набрані бали та підсумками олімпіади на сайті. Завдання олімпіади формували за такими напрямами: астрономія, фізика, хімія, біологія і географія.
Власне, сама участь у фінальному етапі Всеукраїнської Інтернет-олімпіади Малої академії наук України «Відкрита природнича демонстрація» вже була перемогою, адже всі учасники отримали дипломи та цінні призи, а також коштовні подарунки для своїх шкіл. Як зауважила у привітальному слові начальник відділу позашкільної освіти виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Алла СЕРЕДНИЦЬКА, ті можливості, що створює Мала академія наук України для людей, які хочуть набути нових знань, завжди є цікавими.
Неординарним і захоплюючим було спілкування з учасниками олімпіади та їх уболівальниками першого космонавта України, Героя України, кандидата технічних наук, члена Піклувальної ради Малої академії наук України Леоніда КАДЕНЮКА й академіка Національної академії наук України, директора Інституту гідромеханіки НАН України, куратора відділення технічних наук Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України Віктора ГРІНЧЕНКА. Ці високоповажні члени журі ставили цікаві запитання і нагороджували найкмітливіших цінними призами.
Як зазначили учасники олімпіади, третьому туру особливо був притаманний дух змагань. «Під час змагань усі намагались якомога швидше знайти правильну відповідь. І стимулювали, мабуть, не призи, а бажання перемогти. Я вважаю, що ця олімпіада призначена для того, щоб діти могли пізнавати нове, щоб вони розширили свій кругозір, навчились дивитися на звичні речі з різних боків. Кожне питання – це не лише якась одна дисципліна, це суміш різних. Тобто ти не тільки в одному напрямі думаєш, а згадуєш інформацію з інших напрямів. До Києва ми приїхали майже переможцями, адже були в трійці кращих із 311 команд. Але те, що ми перемогли у фіналі, чудесно, за нас усі радіють. До того ж ми веземо призи у школу, і це також плюс», – поділилася враженнями член команди-переможця «Естественнонаучники», одинадцятикласниця Сімферопольської гімназії № 1 імені Ушинського Міла ЄФИМЕНКО.
Нестандартність питань третього туру олімпіади відзначили й інші учасники. «Це був чудовий захід, оскільки вперше завдання були з родзинкою, для їх вирішення треба було подумати. На всіх олімпіадах вимагають відповіді на звичні питання, а тут вони нестандартні. Це дуже стимулювало роботу команди», – зазначила Дарина ГАЛИЦЬКА, одинадцятикласниця Севастопольської гімназії ім. Пушкіна, член команди «СевМАН».
 «Мабуть, ніколи на традиційних змаганнях не було такого рівня емоційної підтримки з боку вболівальників. І ця форма роботи з обдарованими дітьми надзвичайно цікава, допомагає вирішити одне з найважливіших завдань педагогіки – залучити дітей до пізнавання. І сьогодні, крім того, що ви відстояли свої знання, ви багато зробили, щоб показати – така форма змагань цікава і перспективна, її варто продовжувати», – підсумував змагання академік Віктор ГРІНЧЕНКО.
Ірина ЗНАСЬ
25.12.12
Категория: Интернет публикации на актуальные темы | Просмотров: 909 | Добавил: Strelov_Vitaliy | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О правилах пользования сайтом . © Vitaliy Strelov , Малая Академия Наук "Искатель", 2012, Об авторских правах.
Сайт Выпускников ПМ-ПУ ЛГУ 1982   Яндекс.Метрика Auto Web Pinger Google PageRank — Man-crimea.at.ua — Анализ сайта