Приветствую Вас, Гость
Главная » 2012 » Март » 27 » МОНмолодьспорту повідомляє про терміни проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
10:26
МОНмолодьспорту повідомляє про терміни проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
     До місця проведення конкурсу учасники прибувають організовано в супроводі керівника команди, на якого покладається відповідальність за життя і здоров’я членів команди та своєчасне оформлення документів.
     Заїзд та реєстрація учасників – за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Проїзд від центрального залізничного вокзалу м. Києва: маршрутним таксі № 558 або № 181 до зупинки "Мостицька”.
     Під час реєстрації оргкомітету конкурсу документи подаються  відповідно до вимог пунктів 6.1 – 6.2 Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2011/2012 навчальному році (наказ від 21.12.2011 № 1507). Кожен учасник при собі повинен мати копію паспорта (свідоцтва про народження) та ідентифікаційного коду.
Категория: Объявления | Просмотров: 619 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
О правилах пользования сайтом . © Vitaliy Strelov , Малая Академия Наук "Искатель", 2012, Об авторских правах.
Сайт Выпускников ПМ-ПУ ЛГУ 1982   Яндекс.Метрика Auto Web Pinger Google PageRank — Man-crimea.at.ua — Анализ сайта